Zurb Clean Blog (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Login
ca: Entrada

en: Logout
ca: Sortir

en: My Account
ca: El meu compte

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
