Zurb Clean Blog (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: My Account
fi: Käyttäjätilini

en: Site header
fi: Sivuston ylätunniste

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
