Zurb Clean Blog (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: My Account
hu: Saját adatok

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
