Zurb Clean Blog (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Login
it: Accedi

en: Logout
it: Esci

en: My Account
it: Il mio account

en: Site header
it: Intestazione del sito

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
