Zurb Clean Blog (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Login
nl: Inloggen

en: Logout
nl: Uitloggen

en: My Account
nl: Mijn account

en: Site header
nl: Site kop

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
