Zurb Clean Blog (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Login
sv: Logga in

en: Logout
sv: Logga ut

en: My Account
sv: Mitt konto

en: Site header
sv: Sidhuvud för webbplats

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
