Zurb Clean Blog (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Logout
pt: Sair

en: My Account
pt: Minha Conta

en: All rights reserved.
pt: Todos os direitos reservados.

en: Site header
pt: Cabeçalho do site

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date
