Zurb Clean Blog (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Logout
cs: Odhlásit

en: My Account
cs: Můj účet

en: Site header
cs: Hlavička webu

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
