Zurb Clean Blog (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Logout
es: Cerrar sesión

en: My Account
es: Mi cuenta

en: Site header
es: Cabecera de sitio

en: Submitted by @author_name on @date
es: Enviado por @author_name el @date
