ZURB Foundation (7.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Left sidebar
bo: གཡོན་གྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Right sidebar
bo: གཡས་ཀྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: Footer first column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་དང་པོ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: X-Large
bo: X-ཆེན་པོ

en: XX-Large
bo: XX-ཆེན་པོ
