ZURB Foundation (7.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Enable
hr: Omogući

en: Search
hr: Pretraga

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Back
hr: Natrag

en: Help
hr: Pomoć

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Never
hr: Nikada

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Medium
hr: Srednji

en: Tools
hr: Alati

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Language switcher
hr: Promjena jezika

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Footer first column
hr: Prvi stupac podnožja

en: Highlighted
hr: Istaknuto
