ZURB Foundation (7.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Enable
sk: Povoliť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Back
sk: Späť

en: Help
sk: Pomoc

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Header
sk: Hlavička

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Medium
sk: Stredná

en: Tools
sk: Nástroje

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Language switcher
sk: Prepínač jazykov

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Footer first column
sk: Prvý stĺpec päty

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu
