ZURB Foundation (7.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Search
sq: Kërko

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Header
sq: Titulli

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Medium
sq: Mesatar

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Language switcher
sq: Zgjedhësi i gjuhës

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
