ZURB Foundation (8.x-6.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Login
ug: كىرىش

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: My Account
ug: ھېساباتىم

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
