ZURB Foundation (8.x-6.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Enable
ar: تفعيل

en: Search
ar: بحث

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Back
ar: رجوع

en: Help
ar: المساعدة

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Page
ar: الصفحة

en: Never
ar: أبدا

en: Medium
ar: متوسط

en: Tools
ar: الأدوات

en: Logout
ar: خروج

en: Sticky
ar: مثبت

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Language switcher
ar: محدد اللغات

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: (active tab)
ar: (علامة التبويب النشطة)
