ZURB Foundation (8.x-6.0-alpha6) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Search
br: Enklask

en: Page
br: Pajenn

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Logout
br: Digevreañ
