ZURB Foundation (8.x-6.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Enable
lt: Įjungti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Back
lt: Atgal

en: Help
lt: Pagalba

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
