ZURB Foundation (8.x-6.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Search
mn: Хайх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Medium
mn: Дундаж
