ZURB Foundation (8.x-6.7-beta1) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Enable
is: Virkja

en: Search
is: Leit

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Back
is: Til baka

en: Help
is: Hjálp

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Header
is: Haus

en: Left sidebar
is: Vinstri dálkur

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Medium
is: Miðlungs

en: Tools
is: Tól

en: Tabs
is: Flipar

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: (active tab)
is: (virkur flipi)

en: Last page
is: Síðasta síða
