ZURB Foundation (8.x-6.7-beta1) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Medium
mg: Antonony

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Footer first column
mg: Tsanganana voalohany ao amin'ny tongo-pejy

en: Highlighted
mg: Vaomarika
