ZURB Foundation (8.x-6.7-beta1) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Help
my: အကူအညီ

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
