ZURB Foundation (8.x-6.7-beta1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Back
nn: Attende

en: Help
nn: Hjelp

en: Never
nn: Aldri

en: Header
nn: Topptekst

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Footer first column
nn: Botntekst fyrste kolonne

en: Highlighted
nn: Utheva
