ZURB Foundation (9.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Enable
ast: Activar

en: Search
ast: Guetar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Never
ast: Nunca

en: Header
ast: Encabezáu

en: Left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Medium
ast: Mediu
