ZURB Foundation (9.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Enable
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Back
az: Geri

en: Help
az: Dəstək

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Never
az: Heç vaxt

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Medium
az: Orta

en: Tools
az: Alətlər

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Language switcher
az: Dil dəyişdiricisi

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
