ZURB Foundation (9.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Enable
cy: Galluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Help
cy: Cymorth

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Never
cy: Byth

en: Header
cy: Pennawd

en: Left sidebar
cy: Bar ochr chwith

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Medium
cy: Canolig

en: Tools
cy: Arfau

en: Sticky
cy: Gludiog

en: Go to first page
cy: Ewch i'r dudalen gyntaf

en: Go to last page
cy: Ewch i'r dudalen olaf

en: Language switcher
cy: Newidydd iaith

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
