ZURB Foundation (9.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (47 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Enable
et: Luba

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Back
et: Tagasi

en: Help
et: Abi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Medium
et: Keskmine

en: Tools
et: Tööriistad

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Language switcher
et: Keele vahetaja

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Footer first column
et: Jaluse esimene tulp

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Last page
et: Viimane leht

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Site header
et: Lehe päis

en: First page
et: Esimene leht

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
