ZURB Foundation (9.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leita

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Never
is: Ongantíð

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Left sidebar
is: Vinstri síðubjálki

en: Right sidebar
is: Høgri síðubjálki

en: Medium
is: Miðal

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Language switcher
is: Skift millum mál

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal

en: (active tab)
is: (virkið spjaldur)

en: Footer first column
is: Fyrsti teigur í síðufóti
