ZURB Foundation (9.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Never
gu: કદી નહી

en: Left sidebar
gu: ડાબું સાઇડબાર

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Tools
gu: સાધનો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)
