ZURB Foundation (9.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Enable
he: הפעלה

en: Search
he: חיפוש

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Back
he: אחורה

en: Help
he: עזרה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Never
he: אף פעם

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Medium
he: בינוני

en: Tools
he: כלים

en: Sticky
he: דביק

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Language switcher
he: מחליף שפות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Footer first column
he: טור ראשון של כותרת תחתונה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
