ZURB Foundation (9.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Search
hy: Որոնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Back
hy: Հետ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Never
hy: Երբեք

en: Left sidebar
hy: Ձախ կողմնային վահանակ

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
