ZURB Foundation (9.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Search
ka: ძიება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Never
ka: არასდროს

en: Left sidebar
ka: მარცხენა სვეტი

en: Right sidebar
ka: მარჯვენა სვეტი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Language switcher
ka: ენის გადამრთველი
