ZURB Foundation (9.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (53 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Content
fi: Sisältö

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Back
fi: Takaisin

en: Help
fi: Ohje

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Tools
fi: Työkalut

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Language switcher
fi: Kielen vaihtaja

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)

en: Footer first column
fi: Alatunnisteen ensimmäinen palkki

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: X-Large
fi: X-Suuri

en: XX-Large
fi: XX-Suuri

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Site header
fi: Sivuston ylätunniste

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
