ZURB Foundation (9.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (31 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Content
km: មាតិកា

en: Enable
km: បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Medium
km: មធ្យម

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Language switcher
km: ឧបករណ៍​ប្តូរ​ភាសា

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Footer first column
km: ជួរឈរ​ដំបូង​របស់​បាតកថា

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
