ZURB Foundation (9.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Left sidebar
ku: لا-پارچەی چەپ

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Language switcher
ku: بگۆڕی زمان

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
