ZURB Foundation (9.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (39 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Content
vi: Nội dung

en: Enable
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Back
vi: Trở lại

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Page
vi: Trang

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Medium
vi: Vừa

en: Tools
vi: Các công cụ

en: first
vi: đầu

en: last
vi: cuối

en: Sticky
vi: Dính

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Language switcher
vi: Chuyển đổi ngôn ngữ

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: (active tab)
vi: (tab hoạt động)

en: Footer first column
vi: Cột đầu tiên ở phần chân trang web

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Previous page
vi: Trang trước
