Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.3-beta1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Item
eu: Elementua

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Views
eu: Bistak

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Bottom
eu: Behean

en: Items
eu: Elementuak

en: Medium
eu: Ertaina

en: Middle
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Justify
eu: Justifikatu
