Zurb Foundation 6 Paragraphs (1.0.4-beta1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: None
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Views
bg: Изгледи

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Bottom
bg: Дъно

en: Items
bg: Новини

en: Medium
bg: Среда

en: Right
bg: Дясно
