Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.3-beta2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Active
fil: Aktibo

en: Block
fil: Tipak

en: Items
fil: Mga bagay

en: Medium
fil: Katamtaman
