Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.3-beta2) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Justify
my: ညှိရန်
