Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.4-beta2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Item
sk: Položka

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Items
sk: Položky

en: Medium
sk: Stredná

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Justify
sk: Zarovnať do bloku

en: Additional classes
sk: Ďalšie CSS triedy
