Zurb Foundation 6 Paragraphs (2.0.4-beta2) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Item
vi: Mục

en: None
vi: Không có

en: Image
vi: Ảnh

en: Center
vi: Giữa

en: Top
vi: Đầu

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Active
vi: Hoạt động

en: Block
vi: Khối

en: Bottom
vi: Cuối

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Medium
vi: Vừa

en: Background color
vi: Màu nền

en: Middle
vi: Giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Element
vi: Phần tử

en: Background image
vi: Ảnh nền

en: Justify
vi: Canh đều

en: Highlight
vi: Tô sáng

en: Horizontal alignment
vi: Canh hàng ngang

en: Vertical alignment
vi: Canh hàng dọc
