ZURB Template (8.x-6.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Enable
ast: Activar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Updated
ast: Anováu

en: Never
ast: Nunca

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Logout
ast: Zarrar sesión
