ZURB Template (8.x-6.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Enable
bg: Активирай

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Back
bg: Назад

en: Help
bg: Справка

en: Updated
bg: Обновено

en: Never
bg: Никога

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: (active tab)
bg: (активен раздел)
