ZURB Template (8.x-6.0) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Enable
et: Luba

en: Login
et: Sisselogimine

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Back
et: Tagasi

en: Help
et: Abi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Logout
et: Logi välja

en: New
et: Uus

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

[ctx: Sort order]
en: Order
et: Järjestus

en: Site header
et: Lehe päis

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
