ZURB Template (8.x-6.0) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Back
fi: Takaisin

en: Help
fi: Ohje

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: New
fi: Uusi

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: My Account
fi: Käyttäjätilini

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

[ctx: Sort order]
en: Order
fi: Järjestys
    kontekstissa: Lajittelujärjestys

en: Site header
fi: Sivuston ylätunniste

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Page @items.current
fi: Sivu @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
