ZURB Template (8.x-6.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Help
ht: Èd

en: Updated
ht: A jou

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
