ZURB Template (8.x-6.0) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Enable
is: Virkja

en: Login
is: Innskráning

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Back
is: Til baka

en: Help
is: Hjálp

en: Updated
is: Uppfært

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Logout
is: Útskrá

en: New
is: Nýtt

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: My Account
is: Minn aðgangur

en: (active tab)
is: (virkur flipi)

en: Last page
is: Síðasta síða

[ctx: Sort order]
en: Order
is: Röð
