ZURB Template (8.x-6.0) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Enable
oc: Activar

en: Login
oc: Identificant

en: logo
oc: lògo

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Back
oc: Precedent

en: Help
oc: Ajuda

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Logout
oc: Sortir

en: New
oc: Novèl

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: My Account
oc: Mon compte

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
