ZURB Template (8.x-6.0) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Enable
pl: Włącz

en: Login
pl: Zaloguj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Back
pl: Wstecz

en: Help
pl: Pomoc

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Logout
pl: Wyloguj

en: New
pl: Nowy

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Menu text
pl: Tekst menu

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: My Account
pl: Moje konto

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Last page
pl: Ostatnia strona

[ctx: Sort order]
en: Order
pl: Kolejność

en: Site header
pl: Nagłówek strony

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
