ZURB Template (8.x-6.0) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Enable
vi: Bật

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Back
vi: Trở lại

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Logout
vi: Thoát

en: New
vi: Mới

en: Sticky
vi: Dính

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: My Account
vi: Tài khoản của tôi

en: (active tab)
vi: (tab hoạt động)

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Previous page
vi: Trang trước
